Skip to main content

Jesteśmy rodzinnym restauracyjnym browarem rzemieślniczym ze Stargardu w Województwie Zachodniopomorskim.

Warzymy piwa niepasteryzowane i niefiltrowane, bez kompromisów i dróg na skróty.

HISTORIA

Najpierw była myśl…

Była to jedna z takich myśli, które nie dają o sobie zapomnieć. Pląsała uparcie w podświadomości, budując ciekawe wizje i nęcąc obiecującą przyszłością.

Myśl ta pojawiła się w 2012 roku, a dokładniej w chwili, kiedy przyzwoicie prosperująca Firma Budowlana Szubert wzbogaciła swoje portfolio o kolejną inwestycję. Wyjątkową. Była to bowiem zabytkowa willa zlokalizowana w Stargardzie. Niezwykłej urody budynek z dynamiczną historią tkwił wówczas w zapomnieniu. Koncept Szuberta miał ten stan diametralnie zmienić.

Myśl nabrała rumieńców i przekształciła się w odważny, szeroko zakrojony projekt zagospodarowania budynku pod minibrowar restauracyjny. Znany obecnie jako Miejski Browar Stargard. Choć pomysłów było wiele, przeważyła barwna, browarnicza historia Stargardu oraz szlachetny egoizm. Szubert lubi po prostu dobre, rzemieślnicze piwo. Najlepiej w zacnym towarzystwie smacznego jedzenia i lekkiej, niezobowiązującej atmosferze pysznej zabawy. Ma ktoś może ochotę na zawsze świeże, przyzwoicie schłodzone piwo?

Współpraca

Maciek
maciej@miejskibrowarstargard.pl